Kalendarz

Plan zajęć I semestr, rok szkolny 2019/20*
1) 07.09
2) 14.09
3) 28.09
4) 12.10
5) 02.11
6) 16.11 - logopedia: warsztaty dla rodziców
7) 23.11 - spotkanie z pisarką Anetą Noworytą
8) 07.12 - Jasełka
9) 11.01
10) 18.01

Plan zajęć II semestr, rok szkolny 2019/20*
11) 25.01
12) 08.02
13) 07.03
14) 14.03
15) 28.03
16) 04.04
17) 18.04
18) 16.05
19) 13.06
20) 20.06 - zakończenie roku szkolnego

Czas zajęć w soboty

godz.12:15-13:15
- Klasa O1 - Monika Szczepaniak-Cichocka, lekcja
godz.12:15-13:15 (O, A, B)
oraz godz.13:30-14:30 (gr.01)

- Michał Jurys, drama i zajęcia teatralno-kreatywne
godz. 13.30-16.30
- Klasa O - Anna Smyk
- Klasa A - Sylwia Sobel
- Klasa B - Beata Grandos
- Klasa C - Agata Załubska
- Klasa D - Joanna Kowalczyk

Polski dla dorosłych w godz. 13.30-16.30
- Poziom podstawowy - Marta Skura
- Poziom średnio zaawansowany - Marta Driessen
Logopedia - Anna Held, Anna Chachulska
Zajęcia teatralne i dramy - Michał Jurys
Zastępstwa - Anna Liberman, Marta van den Ochtend

Adres

AICS, Prinses Irenestraat 59 1077 WV Amsterdam

Ewentualne nieobecności uczniów prosimy zgłaszać wcześniej ustnie lub pisemnie nauczycielkom (na email kontaktowy, z którego rozsyłana jest praca domowa) lub tel/sms na podany telefon nauczyciela.

* podane daty/miejsce z przyczyn niezależnych mogą ulec zmianie

Poprzednie lata

 

Agenda

Lesdata 1e semester 2019/20
1) 07.09
2) 14.09
3) 28.09
4) 12.10
5) 02.11
6) 16.11 - logopedie: workshop voor ouders
7) 23.11 - ontmoeting met schrijfster Aneta Noworyta
8) 07.12 - Kerstviering
9) 11.01
10) 18.01

Lesdata 2e semester 2019/20*
11) 25.01
12) 08.02
13) 07.03
14) 14.03
15) 28.03
16) 04.04
17) 18.04
18) 16.05
19) 13.06
20) 20.06 - einde schooljaar

Schooltijden op zaterdag

12.15-13:15u
- Groep O1 - Monika Szczepaniak-Cichocka, les
12:15-13:15u (gr.O, A, B)
en 13:30-14:30u (gr. 01)

- Michał Jurys, drama en theateractiviteiten
13.30-16:30u
- Groep O - Anna Smyk
- Groep A - Sylwia Sobel
- Groep B - Beata Grandos
- Groep C - Agata Załubska,
- Groep D - Joanna Kowalczyk

Pools voor volwassenen 13.30-16:30u
- basisniveau - Marta Skura
- gemiddeld niveau - Marta Driessen
Logopedie - Anna Held, Anna Chachulska
Theateractiviteiten en drama - Michał Jurys
Invaljuffen - Anna Liberman, Marta van den Ochtend

Plaats

AICS, Prinses Irenestraat 59 1077 WV Amsterdam


* de data/plaats zijn aan verandering onderhevig

Archief

  Vormgeving: Puntspatie [bno] | Webdevelopment: Buro Vrolik | Fundacja Polskie Centrum Edukacji i Kultury Lokomotywa | KvK 56788908 | ING 6526232